Thu November 23, 2017   |   پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  شهرداری همدان  |  اخبار و رویدادها  |  مناقصه و مزایده  |  پیام ها و اطلاعیه ها
عباس صوفی
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان
     مناقصه و مزایده
فروش دو واحد آپارتمان مسکونی
اجاره‌ي پارکينگ
بهره برداری از واحد های مکانیکی 1و2 تعمیرگاه معاونت اتوبوسرانی و پایانه های مسافربری
چراغ‌هاي راهنمايي چشمك زن و تابلوهاي راهنمايي و رانندگي و ترافيکي
بهره برداري از جايگاه CNG پايانه هاي مسافربري شهرداري همدان
اجراي عمليات خط کشي عابر پياده در سطح شهر همدان
اجاره‌ي پارکينگ کيش
نيروي انساني
بیشتر ...
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩۵/٠۶/٢۶ تعداد بازدیـد : ۵١۶   بازگشت
 
 
 


ایمن سازی همه مدارس قبل از بازگشایی رسمی


معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان گفت: با توجه به اقدامات در دستور کار، تمامی مدارس همدان تا پیش از بازگشایی رسمی، ایمن سازی خواهند شد.

 
 

 عباس صوفی با اشاره به اینکه همه ساله در استقبال از مهر وظایفی برای مجموعه مدیریت شهری تعریف میشود، گفت: امسال نیز در راستای استقبال از ایام بازگشایی مدارس، از یک ماه پیش جلسات مقدماتی تشکیل شد و بر این مبنا برای حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک نیز وظایفی تعیین شد.

وی ادامه داد: بر این اساس، خطکشی 216 معبر منتهی به مدارس، نصب چراغهای چشمکزن، نصب تابلوهای هشداردهنده و نصب سرعتکاه در نقاط حادثهخیز منتهی به مدارس عملیاتی شد.

وی اعلام کرد: با توجه به اقدامات در دستور کار، تمامی مدارس تا پیش از بازگشایی رسمی، ایمنسازی خواهند شد.

صوفی همچنین با بیان اینکه از دیگر اقدامات در دستور کار این معاونت انجام اصلاحات هندسی در برخی نقاط شهر است، اظهار کرد: اصلاحات هندسی برخی نقاط انجام شده و سایر نقاط شناسایی شده نیز در دستور کار است.

وی در ادامه سخنان خود به موضوع بازسازی و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در راستای خدمترسانی هرچه بیشتر به دانشآموزان اشاره کرد و گفت: به همین منظور کار نوسازی و بازسازی اتوبوسهای سازمانی و بخش خصوصی آغاز شده و در این رابطه با توجه به برنامههای انجام شده تا پایان شهریور 10 دستگاه اتوبوس جدید و 25 دستگاه اتوبوس بازسازی شده وارد ناوگان حمل و نقل عمومی میشوند.

وی افزود: همچنین در برخی نقاط منتهی به مدارس، خطوط اصلی تردد اتوبوسها در جهت ارائه خدمات بیشتر راهاندازی خواهد شد که البته راهاندازی این خطوط با توجه به انجام مطالعات و به صورت آزمایشی است.

وی همچنین از خدماترسانی رایگان سازمان اتوبوسرانی در روز ابتدایی بازگشایی مدارس در دو شیفت صبح و بعدازظهر از ساعت 6 تا 9 صبح و 12 تا 14 خبر داد.

صوفی در بحث خدماترسانی هر چه بیشتر ناوگان تاکسیرانی نیز عنوان کرد: تاکسیرانی امسال به صورت گستردهتر و البته سازمانیافتهتر در خصوص سرویس مدارس ورود پیدا کرده و بر این مبنا در جهت افزایش ضریب ایمنی دانشآموزان، خدماترسانی به آنان از طریق ثبتنام در سامانه تاکسیرانی انجام میشود.

وی همچنین اعلام کرد: با توجه به طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی، از یک ماه پیش تاکنون 150 دستگاه تاکسی نوسازی شده که قطعاً تا پایان شهریور این تعداد به 300 دستگاه خواهد رسید و تا پایان سال امیدواریم با همکاری تاکسیداران تمامی ظرفیت تاکسیهای خارج از رده نوسازی شوند.

صوفی در بحث مشکلاتی که برخی مدارس غیردولتی و اجارهای برای مدیریت شهری ایجاد کردهاند نیز گفت: متأسفانه برخی از این مدارس به دلیل اینکه ساختمانهای مسکونی را تبدیل به مدرسه کردهاند، قابلیت آموزشی ندارند و علاوه بر نداشتن امکان، در حیطه معابر اصلی قرار گرفتهاند که این خود زمینهساز حادثه برای دانشآموزان است و امیدواریم آموزش و پرورش با ورود خود به این موضوع در راستای استانداردسازی این مدارس اقدام نماید.

وی عنوان کرد: مدیریت شهری نیز از آنجا که با  موضوع حفاظت از جان دانشآموزان روبهرو است حداکثر سعی خود را در ایمنسازی این مدرسه کرده است.

 
     
 
 
 
 
 
© 2005 - 2017  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۵ کاربران آنلاین :
۷۰,۶۹۳ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
بانک اطلاعات شهری
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
طرح ها و پروژه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان