Thu November 23, 2017   |   پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  شهرداری همدان  |  اخبار و رویدادها  |  مناقصه و مزایده  |  پیام ها و اطلاعیه ها
عباس صوفی
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان
     مناقصه و مزایده
فروش دو واحد آپارتمان مسکونی
اجاره‌ي پارکينگ
بهره برداری از واحد های مکانیکی 1و2 تعمیرگاه معاونت اتوبوسرانی و پایانه های مسافربری
چراغ‌هاي راهنمايي چشمك زن و تابلوهاي راهنمايي و رانندگي و ترافيکي
بهره برداري از جايگاه CNG پايانه هاي مسافربري شهرداري همدان
اجراي عمليات خط کشي عابر پياده در سطح شهر همدان
اجاره‌ي پارکينگ کيش
نيروي انساني
بیشتر ...
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩۴/٠٣/١۶ تعداد بازدیـد : ٧١٠   بازگشت
 
 
 


تا آخر شهریور ماه سال جاری انجام می شود؛


ارائه تخفیف عوارض نوسازی به تاکسی داران همدانی

 
 

 سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان از مصوبه ارائه تخفیف عوارض نوسازی به تاکسی دارانی تا آخر شهریور ماه سال جاری خبر داد.

کامران گردان پیرامون مصوبات این هفته جلسه صحن شورا با اعلام این خبر افزود: تاکسی دارانی که تا پایان شهریور ماه سال جاری نسبت به پرداخت عوارض نوسازی ساختمان خود اقدام کنند از تخفیف 500 هزار ریالی برخوردار خواهند بود.

گردان همچنین از مصوبه تشکیل کميته آموزش شهروندي در معاونت فرهنگی اجتماعي شهرداری همدان خبر داد و گفت: تمامی بخش هاي شهرداري موظفند قبل از اجراي هرگونه طرح آموزش شهروندي از لحاظ محتوايي مصوبه اين کميته را دريافت کنند.

وی افزود: اعضای کمیته آموزش شهروندي را رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعي شورای اسلامی شهر همدان وکارشناس کمیسیون به عنوان نماینده شورا ، معاون اجتماعی فرهنگی، مدیران امور اجتماعی ، امور فرهنگی، امور گردشگری ،  روابط عمومی شهرداری ستاد ، معاون یا مدیر عامل یا رییس بخش متقاضی به همراه کارشناس، دو نفر کارشناس خارج از شهرداری با توجه به موضوع جلسه، یک نفر نماینده آموزش و پرورش، یک نفر نماینده کانون پرورش فکری، یک نفر نماینده حوزه علمیه تشکیل می دهند.

گردان با اشاره به اهمیت آموزشهای شهروندی اضافه کرد: بر اساس مصوبه شورا تمامی بخش هاي شهرداري موظفند ضمن برنامه ريزي مدون يک ساله در خصوص آموزش شهروندي با معاونت  اجتماعي و فرهنگي هماهنگي لازم را داشته باشند .

وی  با بیان اینکه کميسيون فرهنگي و اجتماعي شهرداری باید بصورت جداگانه با هر یک از معاونت ها و سازمان ها و ادارات  زیرمجموعه شهرداري ، موضوع آموزش شهروندي را بررسي کند، اظهار کرد: همچنین مقرر شد این معاونت با همه معاونت ها و سازمان های شهرداری به همراه مدير و تعدادي از کارشناسان حوزه خود جلسه اي درخصوص برنامه آموزش شهروندي و فرهنگ سازي تشکيل دهند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان همچنین به طرح تعریض بلوار طالقانی شاره کرد و یادآورشد: مقرر شد بخش مسیری پلاک ثبتی 25/4835 ( یکی از املاک) به مساحت 52/176 مترمربع که فاقد هرگونه مستحدثات واقع در خیابان طالقانی نرسیده به چهارراه نواب صفوی روبروی قنادی زرینه معادل 58 شعیر مشاع از ششدانگ پلاک مذکور که در طرح تعریض خیابان قرار دارد و کارشناسی شده توسط شهرداری خریداری شود.

کامران گردان ادامه داد: از دیگر مصوبات این بود که شهرداري همدان در جهت مطالعه و اعمال سياست کاهش نرخ عوارض صدور پروانه ساختماني و تعيين سهم شهروندان در تامين هزينه هاي خدماتي عمومي و شهري، نگهداري، نوسازي و عمران شهري نظام درآمدهاي پايدار شهرداری به منظور اجرا در تعرفه عوارض سال 95 به بعد را تهيه و تدوين نمايد.

وی با اشاره به بند 14 ماده 5 تعرفه 94 در خصوص تعریف بنا و کاربری تاسیسات و تجهیزات شهری اظهار کرد: پیشنهاد شد عوارض بنا در این کاربری ها مطابق صنعتی و خدماتی موضوع ماده 21 تعرفه سال 94 محاسبه و وصول شود.

گردان در پایان اضافه کرد: در راستای مساعدت با مالکین املاک واقع در محدوده توانمندسازی والحاقات پیشنهاد گردید هنگام محاسبه ارزش افزوده موضوع ماده 61 تعرفه به جای استفاده از حداقل قیمت ها موضوع تبصره 17 همین ماده، از حداقل قیمت های تبصره 10 ماده 29 ( حداقل قیمت های توانمندسازی) استفاده شود.

 
     
 
 
 
 
 
© 2005 - 2017  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٣ کاربران آنلاین :
۷۰,۶۹۱ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
بانک اطلاعات شهری
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
طرح ها و پروژه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان