Thu July 29, 2021   |   پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
 
 
  تاریخ انتشار : ١۴٠٠/٠٢/١٣ تعداد بازدیـد : ١١٢   بازگشت
 
 
 فعالیت اتوبوسهای جدید

 

 

 بابک اسدی مدیر معاونت اتوبوسرانی همدان ضمن بازدید از عملکرد و خدمات رسانی اتوبوسرانی در سطح شهر و نظارت بر فعالیت اتوبوسهای جدید و چگونگی وضعیت بهداشت و پروتکلهای بهداشتی گفت: از ابتدای اسفندماه سال گذشته تاکنون هر شب ؛ در محل پارکینگ اتوبوسرانی ؛ناوگان اتوبوسرانی همدان ضدعفونی شده.

 
اسدی ، با تاکید بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی به صورت مستمر توسط معاونت اتوبوسرانی همدان، اظهار کرد:همزمان با شیوع ویروس کرونا ؛ معاونت اتوبوسرانی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، مطابق دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت بهداشت، ضدعفونی ناوگان را آغاز کرد.
 
وی افزود: پس از آن نشانه‌گذاری حریم نشستن افراد داخل ناوگان اتوبوسرانی و ایستگاه‌های اتوبوس انجام و سپس محصور کردن فضای رانندگان اتوبوس برای حفظ سلامت آنها در دستور کار قرار گرفت.
 
مدیر اتوبوسرانی همدان با بیان اینکه توزیع ماسک بین رانندگان و کارکنان اتوبوس انجام شده ، گفت: علاوه بر این اقدامات، با مشارکت تکنسین‌های مرکز فوریت‌های پزشکی، تیم غربالگری تشکیل شد و همکاران و رانندگان مورد غربالگری قرار گرفتند.
 
وی ادامه داد: چنانچه کارکنان علائمی داشته و مشکوک به کرونا باشند به مراکز پزشکی معرفی و اعزام می‌شوند و در صورت مثبت شدن تست کرونا، پس از طول دوره درمان به محل کار خود باز می‌گردند.
 
اسدی با تاکید بر ممنوعیت دریافت وجه نقد توسط رانندگان از مسافران، گفت: مسافران باید بهای دریافت خدمات را از طریق کارت الکترونیکی پرداخت کنند.
 
 
وی با قدردانی از مسافرانی که برای حفظ سلامتی خود و دیگران بدون ماسک وارد اتوبوس نمی‌شوند، گفت: سعی شده با اطلاع‌رسانی و اجرای برنامه‌های آموزش فرهنگ شهروندی مثل اجرای طرح پخش پیام‌های بهداشتی ویژه مسافران و نصب تراکت و پوستر در ایستگاه‌ها و داخل اتوبوس‌ها حساسیت لازم را برای شهروندان ایجاد کنند.
 
     
 
 
 
 
 
 
 
© 2010 - 2021  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١ کاربران آنلاین :
۴۷۴,۶۱۱ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
سازمان اتوبوسرانی تهران
سازمان اتوبوسرانی اصفهان
سازمان اتوبوسرانی تبریز
سازمان اتوبوسرانی مشهد
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
معاونت حمل و نقل و ترافیک
شورای اسلامی شهر همدان
سازمان آمار و فناوری اطلاعات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان