Thu April 25, 2019   |   پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠٩/٢۶ تعداد بازدیـد : ٩۶   بازگشت
 
 
 


روز ملی حمل و نقل


مراسم تجلیل از رانندگان برتر در روز ملی حمل و نقل

 

 

 سامانه پرداخت الکترونیکی در ناوگان تاکسیرانی همدان راه اندازی می‌شود

 
شهردار همدان گفت:یکی از تقاضا‌های رانندگان تاکسی و مردم راه‌اندازی سامانه پرداخت الکترونیکی در ناوگان تاکسیرانی بوده است که برای راه‌اندازی این سامانه هم برنامه‌ریزی شده است و در ماه‌‌های پیش‌رو بعد از بررسی نهایی از این سامانه رونمایی می‌شود.
 
به گزلرش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری همدان.
 
،کامران گردان رئیس شورای اسلامی شهر همدان صبح امروز در مراسم قدر‌دانی از افراد برتر در حمل و نقل‌شهری همدان به مناسبت روز  حمل و نقل اظهار داشت: از یک میلیون‌نفر جابه‌جایی مسافر درون شهری همدان را  400 هزار نفر تاکسی‌ها و 600 هزار نفر هم اتوبوسرانی بر عهده دارد.
 
 وی افزود: در حال حاضر سهم ناوگان اتوبوسرانی همدان در جابه‌جایی مسافران 20 درصد است که باید به 40 درصد افزایش یابد. همچنین امسال 285 دستگاه تاکسی جدید هم به ناوگان تاکسی‌ها همدان افزوده شده است. برای افزایش تعرفه کرایه تاکسی‌ها هم تصمیم داریم تاثیر تورم را در سال‌آینده لحاظ کنیم.
 
شهردار همدان هم در این مراسم گفت:  با تلاشی که همکاران ما در حوزه افزایش تعداد ناوگان اتوبوسرانی انجام دادند و پیگیری‌ها مستمر در شهرداری، ماه آینده 17 دستگاه اتوبوس جدید به این ناوگان افزوده می‌شود تا سطح خدمات‌دهی را در این حوزه افزایش دهیم.
 
عباس صوفی افزود: یکی از تقاضا‌های رانندگان تاکسی و مردم راه‌اندازی سامانه پرداخت الکترونیکی در ناوگان تاکسیرانی بوده است که برای راه‌اندازی این سامانه هم برنامه‌ریزی شده است و در ماه‌‌های پیش‌رو بعد از بررسی نهایی از این سامانه رونمایی می‌شود.
 
 مدیر عامل سازمان  مدیریت بار و مسافر شهرداری همدان هم با یاد‌آوری اینکه تلاش‌کرده‌ایم ناوگان درون شهری خدمات خود را در هرشرایطی به طور مستمر به مردم ارایه بدهد و کیفیت مناسبی داشته باشد  اظهار داشت: مردم همدان در حوزه استفاده از پرداخت الکترونیکی استقبال خوبی داشتند و برای پرداخت الکترونیکی تاکسی‌های شهر هم با روش بومی‌سازی مختص تاکسی‌های همدان اقدام کردیم که تا چند ماه آینده راه‌اندازی خواهد شد.
 
سید محمد پور‌وخشوری افزود: ناوگان حمل و نقل‌شهری هزینه بالایی برای نگهداری و خدمات دارد که بخشی از این هزینه را مردم توسط کارت‌بلیت‌های الکترونیکی پرداخت می‌کنند و بیش از دوم سوم این هزینه را شهرداری همدان پرداخت می‌کند که ضرورت دارد برای افزایش این خدمات دولت حمایت بیشتری از این بخش در حوزه حمل و نقل عمومی درون شهری انجام دهد تا با بهینه‌شدن خدمات در این حوزه، ناوگان انبوه‌بری شهری همدان هم بیش از گذشته تقویت شود.
 
 معاون تاکسیرانی شهرداری همدان هم اظهار داشت: در شهر همدان  حدود 3.5 تا 4 هزار راننده تاکسی خدمات خود را به شهروندان ارایه می‌دهند و رانندگان تاکسی نیرو‌های خدوم و زحمتکشی هستند که همیشه در خدمت مردم شهر هستند.
 
 میلاد کریمی افزود: چند سال بود که باز‌جانمایی خطوط تاکسیرانی همدان اجرا نشده بود  و امسال این طرح را اجرا کردیم تا  توانایی بیشتری در خدمات‌دهی رانندگان تاکسی شهر همدان ایجاد شود و مردم و رانندگان تاکسی هم از فعالیت خود در خطوط رضایت بیشتری داشته باشند.
 
 در این مراسم همچنین مسئول یک شرکت خصوصی که سامانه تاکسی اینترنتی همدان را برای بهره‌مندی از ظرفیت تاکسیرانی همدان  و افزایش خدمات رقابتی در  حوزه  راه‌اندازی کرده است اظهار داشت: خدمات نخست را  با بهره‌مندی از تاکسی‌ها جدید افزوده شده راه اندازی کردیم.
 
 حمید معصومیان افزود: رانندگان تاکسی قشر زحمتکشی هستند که می‌توانند با بهره‌مندی از خدمات تاکسی اینترنتی در‌آمد مضاعفی هم برای خود فراهم کنند و ما در این ناوگان پذیرای حضور همه رانندگان تاکسی هستیم تا فرصت رقابت را برای آنان با تاکسی‌ها اینترنتی فعال در شهر همدان فراهم کنیم. دراین مراسم از 10 نفر فعال برتر حوزه حمل و نقل شهری همدان تقدیر شد.
 
     
 
 
 
 
 
 
 
© 2010 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٢ کاربران آنلاین :
۴۲۲,۷۲۵ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
سازمان اتوبوسرانی تهران
سازمان اتوبوسرانی اصفهان
سازمان اتوبوسرانی تبریز
سازمان اتوبوسرانی مشهد
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
معاونت حمل و نقل و ترافیک
شورای اسلامی شهر همدان
سازمان آمار و فناوری اطلاعات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان